wtorek, 3 stycznia 2017

FERIE ZIMOWE 2017 - DZIEŃ OTWARTY, GODZINA Z AKADEMIĄ ZWYCIĘZCY!

Bardzo serdecznie zapraszamy SZKOŁY PODSTAWOWE Z ZIELONEJ GÓRY I OKOLIC na spotkanie w profesjonalnej sali treningowej sportów walki!
FERIE ZIMOWE 2017
GODZINA Z „AKADEMIĄ ZWYCIĘZCY” W SKF „BOKSING” ZIELONA GÓRA

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „BOKSING” Zielona Góra oraz stworzona w nim sportowa sekcja „AKADEMIA ZWYCIĘZCY”, specjalizująca się w treningach sportów walki wyłącznie dla dzieci w wieku szkolnym zaprasza młodzież ze szkół podstawowych w Zielonej Górze i okolicach do zapoznania się ze specyfiką kickboxingu oraz boksu olimpijskiego.
Chcielibyśmy jako Stowarzyszenie zajmujące się sportem dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych wyjść do Państwa, jako placówki oświatowej z propozycją zorganizowania dzieciom podczas ferii zimowych spotkania  w siedzibie naszego Stowarzyszenia przy ulicy Dworcowej 31 w Zielonej Górze.

Dzieci podczas pobytu na naszej sali treningowej będą mogły skorzystać z wyposażenia naszego obiektu (sprzęt sportowy, gry i zabawy, krótki pokaz specyfiki kickboxingu oraz boksu). Spotkanie będzie miało na celu zabawę ze sportem oraz zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej, a jego przewidywany czas trwania to 1 godzina.

Z myślą o Państwa ograniczeniu czasowym postanowiliśmy nie proponować konkretnych terminów i godzin, w których grupa mogłaby nas odwiedzić. Prosilibyśmy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i porozumienie się odnośnie terminu i godziny spotkania.
Liczebność grupy nie ma dla nas znaczenia, zapraszamy możliwie największą ilość zainteresowanych wraz z opiekunami!

W czasie pobytu młodzieży w siedzibie naszego klubu sportowego, uczniowie otrzymają ulotki umożliwiające darmowe treningi przez miesiąc w celu zapoznania się z dyscypliną sportu i podjęcie decyzji odnośnie ewentualnej dalszej przygody ze sportami walki.
Zapraszam również na stronę naszego Stowarzyszenia oraz stronę poświęconą treningom dla dzieci:
  •     www.boksing.pl
  •     www.kinga.pro 
BARDZO PROSIMY O SZYBKIE PODJĘCIE DECYZJI I KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY:

e-mail: kinga.szlachcic@gmail.com
tel. 784 - 921 -  592

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM W TE FERIE - "AKADEMIA ZWYCIĘZCY" W SKF "BOKSNG" ZIELONA GÓRA!
ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM W TE FERIE - "AKADEMIA ZWYCIĘZCY" W SKF "BOKSNG" ZIELONA GÓRA!

NIE DAJ SIĘ ZATRZYMAĆ W TYM ROKU! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ!
NIE DAJ SIĘ ZATRZYMAĆ W TYM ROKU!
PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz