środa, 11 maja 2016

Młodzi, waleczni i z pasją! Akademia Zwycięzcy wraca z medalami!

Są medale! Najmłodsi zawodnicy SKF "BOKSING" Zielona Góra zaczynający swoją sportową karierę w Akademii Zwycięzcy wywalczyli na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Juniorów, Kadetów Młodszych i Starszych Light-Contact oraz Point-Fighting 07-08.05.2016 r. w Lesznie 4 medale!

Tutaj można zobaczyć wyniki rywalizacji sportowej w Lesznie - sprawdź! Akademia Zwycięzcy wsród medalistów sportowej imprezy mistrzowskiej rangi!

Każdy ze startujących zawodników zostawił serce do walki na macie! Chęć do zdrowej rywalizacji sportowej i dążenie do zwycięstwa cechowały naszych zawodników!

Medale wywalczyli:
  • Nina Dawid - zdobyła złoty medal w kategorii wagowej +47kg Kadetów Młodszych w formule Point - Fighting oraz po jednej wysoko wygranej walce ostecznie zdobyła srebrny medal formule Light - Contact ulegając w finale swojej przeciwniczce
  • Klaudia Mazur -  zdobyła brązowy medal w kategorii wagowej -47kg Kadetów Młodszych w formule Point - Fighting
  • Karol Piekuta - po dwóch wygranych walkach zdobył brązowy medal w kategorii wagowej -37kg w formule Point - Fighting, Karol stoczył również bardzo ładną walkę w formule Light - Contact, ostatecznie przegrywając na punkty stosunkiem głosów 2-1

Przypominam, że w zawodach udział wzięli również Maciej Mańczyk (kategoria wagowa -32kg) oraz Stefan Klimowicz (kategoria wagowa - 42kg), chłopakom nie udało się wywalczyć medalu, ale należą im się brawa i słowa uznania za zaangażowanie w przygotowaniach do rywalizacji.

Należy również wspomnieć o jeszcze jednym młodym wojowniku! Karol Gwara - zawodnik Akademii Zwycięzcy, razem z wyżej wymienionymi zawodnikami przygotowywał się do startu w zawodach. Jednak nie zadebiutował On w Lesznie. Ale spokojnie, jeszcze się pojawi, zaraz po tym, jak Jego waga nieco podskoczy w górę! Był On obecny na Mistrzostwach w Lesznie i wspierał całą ekipe!

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników SKF "BOKSING'' Zielona Góra rywalizujących w Lesznie!
Z jeszcze jedną relacją z zawodów możesz zapoznać się tutaj - "BOKSING" na Mistrzostwach Polski w Lesznie 2016!

Ekipa SKF "BOKSING" Zielona Góra startująca na MP w Lesznie!
Akademia Zwycięzcy na MP w Lesznie 2016!
Karol Piekuta wygrywa walkę w formule Point - Fighting!
Nina Dawid wygrywa swoją pierwszą walkę w formule Light - Contact!
Akademia Zwycięzcy z SKF "BOKSING" Zielona Góra na podium Mistrzostw Polski w Lesznie 2016!
Karol Piekuta brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Lesznie!
Podczas walki. Pełne skupienie i mobilizacja!
Akademia Zwycięzcy - przyjdź, spróbuj, trenuj!
Konsekwencja! Zobywanie punktów!
Akademia Zwyciężcy w SKF "Bosking" Zielona Góra! Zapraszamy do wspólnego trenowania!
Maciek podczas swojej walki w formule Point - Fighting!
Medale zawodników Akademii Zwycięzcy z SKF "BOKSING" Zielona Góra na MP w Lesznie 2016!
Nina podczas dekoracji zawodniczek w kategorii wagowej +47kg w formule Light - Contact!
SKF "BOKSING" ZIELONA GÓRA - MIEJSCE DLA LUDZI Z PASJĄ!