sobota, 16 maja 2015

Wielcy Goście w SKF Boksing Zielona Góra!

Dnia 15.05.2015 r. w siedzibie SKF Boksing Zielona Góra gościliśmy Miejskie Przedszkole nr 10 "Wyspa Dzieci".

Razem z Trenerem Mateuszem Balińskim zagospodarowaliśmy "na sportowo" czas naszym gościom.

Był czas na przedstawienie najmłodszym nad czym pracujemy w naszym klubie oraz czym są sporty walki. Grupa "Śmieszków" zapoznała się również ze sprzętem, jaki obowiązuje zawodników podczas rywalizacji sportowej. Znalazło się miejsce na zdrową rywalizację sportową i aktywność fizyczną.
Nasza sala treningowa była do dyspozycji dzieci, które wykorzystały czas na zabawę w 100%!

Sądząc po minach naszych "małych bohaterów" myślę, że byli Oni zadowoleni z wizyty w naszym klubie. Wszyscy chętnie współpracowali i brali udział w zajęciach. Takie wydarzenia motywują mnie do dalszej współpracy z najmłodszymi kandydatami na sportowców. Bardzo cieszy mnie fakt, że sporty walki cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, a także dorosłych!

Dziękuję Paniom Przedszkolankom, za dowóz dzieci i udział w naszym spotkaniu.

AKADEMIA ZWYCIĘZCY ZAPRASZA
  PRZYJDŹ, ZAPISZ SIĘ, TRENUJ! 

Zabawa między ringowymi linami całkowicie bezpieczna!
Ring cieszył się ogromnym zainteresowaniem naszych gości!

Sprzęt obowiązujący zawodnika biorącego udział w rywalizacji sportowej - w SKF Boksing jest bezpiecznie!
Przez chwilę można się było poczuć prawdziwym zawodnikiem!

Sporty walki dla każdego!
Kobietom nie straszne są sporty walki! 

Dobra zabawa w SKF Boksing Zielona Góra gwarantowana!
Dobra zabawa w SKF Boksing Zielona Góra gwarantowana! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz