piątek, 5 grudnia 2014

Integracyjny Turniej BOCCIA 2014! - Debiut najmłodszych reprezentantów SKF BOKSING Zielona Góra.

Dnia 05.12.2014 r. w Zielonej Górze odbył się Integracyjny Turniej BOCCIA 2014, w którym uczestniczyli najmłodsi reprezenanci naszego Stowarzyszenia.

Trzyosobowy skład z SKF BOKSING Zielona Góra - Zosia, Klaudia i Mateusz "stoczyli 3 pojedynki", z każdym kolejnym wynik był coraz lepszy! Rywalizowali Oni z doświadczonymi już zawodnikami, którzy stawiali konkretne warunki. Mimo wyników, które nie były korzystne dla naszej "Akademii Zwyciezcy", zasługują Oni na wielką pochwałę za swoją determinację, wybitnego ducha walki oraz ogrome chęci do zdrowej rywalizacji sportowej. Ta mocna ekipa to uczestnicy zajęć dla dzieci, którę prowadzę w siedzibie naszego klubu przy ulicy Dworcowej. Pokazali, że nie straszne jest im żadne wyzwanie. Niewątpliwie są to kandydaci na świetnych zawodników reprezentujących sporty walki.

Bardzo dziękuję rodzicom za zgodę na uczestnictwo i dowóz na wyznaczone miejsce naszych zawodników. Szczególne podziękowania należą się Panu Waldemarowi Diaczukowi, który z ogromnym zapałem pomógł w sprawnej organizacji naszej drużyny podczas turnieju. Dziękuję również Integracyjnemu Klubowi Sportowemu "Zieloni" Zielona Góra za zaproszenie i pomoc w przygotowaniach do zawodów.

Dzięki takim imprezom nasi adepci sportów walki mogą oswoić się z atmosferą panującą podczas rywalizacji sportowej i z większą odwagą wkroczyć w sportowe środowisko pełne przygód.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz